Wszystko o stołach dotykowych

Stoły dotykowe to nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie, które otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości. Urządzenie pozwala na sterowanie aplikacjami za pomocą dotyku, a niezwykła łatwość korzystania z nich oraz wizualna atrakcyjność zapadają w pamięć na długo każdemu kto z nich skorzysta. Stół interaktywny umożliwia niecodzienną prezentację produktów i usług przy wykorzystaniu nieszablonowych mechanizmów. Oznacza to, że na stołach V-TABLE można wyświetlać barwne gry, zdjęcia, filmy, modele 3D, logotypy znanych marek, jak również wszelkie inne treści, które chcemy pokazać swoim odbiorcom w interesujący i angażujący sposób.

V-TABLE to multimedialny stół dotykowy, który możemy dostosować do naszych potrzeb. Decydować możemy o kształcie, rozmiarze czy kolorze. Wszystko zależy oczywiście od miejsca, w którym chcemy ulokować urządzenie oraz funkcji, jakie ma spełniać. Stoły, które znajdziemy na https://videofonika.pl/produkty/stol-multimedialny-v-table/ zawierają profesjonalny panel LCD, który przystosowano do pracy w pozycji stołu oraz odpowiednią wentylację, powodującą, że może pracować w trybie ciągłym. Zastosowana technologia pojemnościowa, która działa przez szkło pozwala uzyskać blat w formie jednolitej powierzchni bez dodatkowych wystających ramek.

Dlaczego warto?
Stoły interaktywne są wyjątkowo odporne. Urządzenie jest niewrażliwe na zalanie oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Oznacza to, że stół może spełniać funkcję tradycyjnego mebla. Takie rozwiązanie dotykowe można zatem z powodzeniem wykorzystywać w miejscach publicznych o dużym natężeniu ruchu takich jak galerie handlowe, kina, lotniska czy targi.

Wiele możliwości
Dotykowe rozwiązania świetnie współgrają z innymi nowoczesnymi technologiami. Jeśli chcemy utrzymać pozycję lidera na rynku innowacyjności, powinniśmy postawić na stoły interaktywne, które zachwycą naszych klientów nowoczesnością. Tym bardziej, że nie są to jeszcze standardowe wyposażenia. W ten sposób możemy zaoferować swoim klientom coś zupełnie nowego, innowacyjną technologię, w której chętnie wezmą udział.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *