Działanie stołu multimedialnego

Stół multimedialny to nowoczesne i uniwersalne rozwiązanie, które dostosowuje się do indywidualnych potrzeb danego klienta. Urządzenie to świetnie sprawdzi się jako element wyposażenia VIP-roomu, biura, centra handlowego bądź sali konferencyjnej. Na pewno zaskoczysz swoich klientów doskonale prezentującym się stołem, który działa w prosty i intuicyjny sposób. Warto dodać, że jest on przy tym wytrzymały, tak więc spokojnie można usiąść przy nim z filiżanką kawy, jak przy tradycyjnym stole!

W nowoczesnych firmach, obiektach komercyjnych i instytucjach kultury chętnie inwestuje się pieniądze w stoły multimedialne, które oferują wiele ciekawych funkcjonalności. Siadając w kawiarni możemy z poziomu blatu złożyć zamówienie, a po chwili otrzymujemy informację o przybliżonym czasie oczekiwania. Koniec z kolejkami, tłokiem i ściskiem a dostęp do informacji jest o wiele prostszy i przyjemniejszy.

Jak działa stół multimedialny?
Stół multimedialny to ekran dotykowy z dedykowaną aplikacją. Do zamówionego stołu multimedialnego, agencja interaktywna tworzy specjalną aplikację. W przypadku gastronomii, będzie to aplikacja do składania zamówień. Po otrzymaniu skryptu jest on implementowany do danego urządzenia i od tej chwili każdy klient może bezpośrednio po wejściu do lokalu wybrać swoje miejsce i złożyć zamówienie. Oczywiście stół nie służy tylko do zamawiania, można przy nim jeść oraz przeglądać z jego poziomu sieć.

Koszty stołu multimedialnego
Trzeba przyznać, że Stół multimedialny nie jest tanim urządzeniem. Wynika to z tego, że posiada on szereg skomplikowanych systemów, a ponadto musi być odporny na uszkodzenia mechaniczne. Ceny najlepszej jakości stołów wykonanych w technologii V-Glass dochodzą do kilkunastu tysięcy złotych. Warto jednak podkreślić, że inwestycja taka może się zwrócić. Otóż klient wiedząc, że może bezpośrednio z poziomu stolika zamówić jedzenie lub kawę bez oczekiwania na kelnera zamówi o wiele więcej, niż planował, choćby z czystej ciekawości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *