Co to są witryny interaktywne?

Witryny interaktywne to niezwykle nowoczesne systemy interaktywnego wyświetlania obrazów multimedialnych w oknie wystawowym. Rozwiązanie to pozwala wyróżnić się spośród konkurencji i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Urządzenie umożliwia nieustanną promocję oferowanych produktów i marek.

Korzyści płynące z zastosowania witryn interaktywnych
Trudno nie docenić zalet związanych z zastosowaniem witryn interaktywnych. Po pierwsze jest to rozwiązanie jeszcze mało popularne w naszym kraju. Niewiele firm stosuje tego rodzaju promocję. Z pewnością możemy w ten sposób wyróżnić swój punkt sprzedaży od konkurencji.

Urządzenie jest bardzo interesujące z punktu widzenia klientów. Mogą oni samodzielnie przeglądać zaproponowane przez nas treści oraz wracać do tych, które zainteresowały ich najbardziej. Są one bardzo atrakcyjne w odbiorze nie tylko ze względu na formę, ale również interaktywność.

Ogromną zaletą witryny interaktywnej jest fakt, że działa ona przez całą dobę. Treści przedstawiane za jej pośrednictwem są, więc cały czas dostępne dla klientów nawet wówczas, gdy nasz sklep czy punkt usługowy jest zamknięty.

Wiele osób zastanawia się zapewne, czy tego rodzaju urządzenie może być bezpieczne w dobie aktów wandalizmu. Wyświetlacz LCD oraz folia dotykowa umożliwiająca interakcję umieszczane są po wewnętrznej stronie witryny, w środku sklepu. Nie ma, więc ryzyka, że ktoś uszkodzi witrynę interaktywną.

Funkcjonalność witryn interaktywnych
Witryny interaktywne otwierają przed użytkownikami wiele możliwości. Można z ich pomocą w interesujący sposób zaprezentować ofertę. Nieodłączne elementy witryny to obsługa multituch i grafika 3D. Towary oglądane za pośrednictwem witryny wyglądają jak w rzeczywistości. To również fantastyczna metoda informowania o nowościach, eventach, uczestnictwie w targach. Jeżeli przedsiębiorca prowadzi newsletter czy profil w mediach społecznościowych, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystując witrynę dał klientom możliwość dołączenia do grona swoich fanów. Nie będą musieli nawet wchodzić do sklepu.

Witryna to rozwiązanie na tyle uniwersalne, że można je z łatwością dostosować do indywidualnych potrzeb. Wystarczy odrobina wyobraźni, aby znaleźć zupełnie nowe funkcje tego wyjątkowego urządzenia. Stworzenie gry, która rozgrywa się w naszym sklepie, zamieszczenie filmu z lokowaniem naszych produktów… to tylko jedne z wielu możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *