Jak przeprosić z klasą?

Słowo przepraszam na pewno należy co najtrudniejszych słów do wypowiedzenia. Przepraszamy wtedy, gdy wiemy, że nasze działanie świadome lub nie, wywołało przykrość u drugiej osoby. Zwykle przepraszamy za słowa, które zostały wypowiedziane w złości, przepraszamy też za swoje czyny, np. kiedy zabalowaliśmy z kolegami zbyt długo w barze albo kiedy zapomnieliśmy o rocznicy ślubu. Niekiedy nasz występek jest tak duży, że podświadomie wiemy, że do słów trzeba dodać coś jeszcze. Kupujemy piękne kwiaty albo czekoladki. Jeśli jednak chcemy zrobić wrażenie i pokazać, że zależy nam na uzyskaniu wybaczenia, a przy okazji wskazać że zdajemy sobie sprawę z tego, że postąpiliśmy po prostu źle, warto do przeprosin dołączyć niebanalny podarunek.

Słodycze czyli jak szybko złagodzić napięcie

Jeśli chcemy podczas przeprosin zrobić wrażenie na osobie, którą zraniliśmy dobrym pomysłem jest wręczenie jej kosza ze słodyczami. Na stronie internetowej slodkiupominek.pl znajdziemy wiele skomponowanych koszy, na pewno wybierzemy coś dla siebie, w niektórych koszach znajdziemy także wino, kawę albo herbatę. Taki kosz kosztuje od 50 zł do 250 zł, od nas zależy ile zapłacimy, ale każdy kosz wygląda doprawdy imponująco. Znajdują się w nim różnego rodzaju czekoladki, które są ładnie ułożone, a całość zapakowana jest w celofan i przewiązana kolorową wstążką. Prezent jest bardzo szykowny i elegancki.

Jak powiedzieć przepraszam nie używając słów…

Czasami słowa nie są potrzebne do wyrażania swoich myśli i zamiarów. Jeśli sprawiliśmy przykrość jakiejś osobie, możemy swój żal wyrazić przesyłając tej osobie wymyślny podarunek. Nie muszą to być kwiaty, może tym razem warto postawić na coś innego… Kosz ze słodyczami na pewno usatysfakcjonuje każdego, któż z nas nie lubi słodyczy? Wiadomo, że kochamy je wszyscy!
Takie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku osób, którym nie przejdzie przez gardło słowo przepraszam, chociaż bardzo by chcieli to powiedzieć. Osoba, która otrzyma kosz za pośrednictwem poczty, będzie zapewne wiedziała z jakiej okazji dostała słodycze. A kiedy przeprosiny zostaną przyjęte możecie oboje zatopić się w czekoladowej uczcie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *